Kosmetyka stomatologiczna 2018-05-14T10:51:50+00:00

Kosmetyka stomatologiczna

Kosmetyka stomatologiczna

W ramach kosmetyki stomatologicznej usuwamy przebarwienia związane z niedorozwojem szkliwa. Stosujemy wybielanie wewnątrz zębowe pojedynczych przebarwionych zębów oraz wybielamy całe łuki zębowe metodą nakładkową lub natychmiastową z użyciem bezpiecznych materiałów, które nie powodują nadwrażliwości zębów. Wykonujemy licówki kompozytowe i porcelanowe, usuwamy kamień i osad nazębny przy pomocy ultradźwięków i piaskarek. Lakierujemy zęby lakierami szwajcarskiej firmy w celu ochrony przed próchnicą. Usuwamy przebarwienia związane z niedorozwojem szkliwa u dzieci stosując preparat ICON firmy DMG.

Na przebarwione zęby lub korony zębów z niedorozwojem szkliwa wykonujemy licówki kompozytowe. W przypadku utracenia znacznej części korony zęba robimy rekonstrukcję korony zęba na wkładzie z włókien szklanych. My w swojej praktyce stosujemy wkłady firmy 3M, które cechują się wyjątkową trwałością i odpornością na działanie sił zgryzowych.

Do odbudowy zębów w odcinku przednim stosujemy nowości materiałowe, zakładane techniką warstwowej, kosmetycznej odbudowy. Tymi nowościami jest ENAMEL włoskiego koncernu MICERIUM oraz najnowszy produkt amerykańskiej firmy DENTSPLY SIRONA -CERAM .X duo. Dzięki tym ostatnim materiałom uzyskanie najlepszych wyników estetycznych stało się jeszcze prostsze.

Systemy do polerowania kosmetycznej odbudowy stosowane według określonej przez producenta kolejności oraz użycie specjalnych past pozwoliło uzyskać nam wysoce zadowalające prace.

Profilaktyka

Endodoncja

Kosmetyka stomatologiczna

Protetyka

Stomatologia dziecięca

Stomatologia zachowawcza

Nie zwlekaj, łatwo i szybko zamów wizytę przez naszą elektroniczną rejestrację

REJESTRACJA